משכנתא הפוכה

מתאימה ללקוחות בני 60 ומעלה אשר יש בבעלותם נכס למגורים. באמצעות משכנתא הפוכה אנו Easylife נוכל לסייע לכם בקבלת הכנסה נוספת או בקבלת הלוואה לכל מטרה בין אם מדובר בעזרה לילדים, להגשים חלום ישן או מעבר לדיור מוגן.

מהי משכנתא הפוכה?

משכנתא הפוכה היא הלוואה אשר אותה ניתן לקבל בתמורה למשכון בית או דירה אשר לא ממושכנים. ישנם אנשים אשר סיימו לשלם על הנכס שלהם ואשר עברו את גיל 60 (לרוב זו סף הגיל המינימלי). אנשים רבים מגיעים לגיל פרישה ומגלים כי איכות החיים שלהם עוברת ירידה משמעותית כיוון שהכנסתם נמוכה בהרבה מזו שהייתה כשעבדו. עבור אוכלוסיה זו מיועד ההליך של המשכנתא ההפוכה. המשכנתא נותנת לבני הבית סכום כסף לפי שוויו של הבית כאשר אין החזרים חודשיים, אין צורך לרכוש ביטוחי חיים מיוחדים וכן אין מגבלת זמן להמשך המגורים בבית. עם זאת, בסופו של יום הבית יועבר לרשות נותן המשכנתא ולא ליורשים כיוון שהבית יהיה משועבד לנותן המשכנתא.

תנאים לקבלת המשכנתא

ישנן סיבות שונות לנטילת משכנתא הפוכה כאשר חלקן יכולות להיות צורך בשמירה על איכות החיים כפי שהייתה לפני פרישה, צורך במתן עזרה לילדים ועוד סיבות אישיות אחרות. על מנת לקבל את המשכנתא ההפוכה על הלווים להיות בגיל שנקבע וכן לבחון את שווי הנכס על מנת לראות שהגוף המלווה יכול להבטיח את החזר הכספים בבוא היום. חשוב לדעת כי את המשכנתא ניתן לפרוע ללא עמלת פירעון, אין החזרים קבועים מדי חודש עבור הקרן או הריבית והיא באופן יחסי פשוטה לנטילה. אם יש לכם צורך בסכום כסף גדול ואין זה משנה מאיזו סיבה, תוכלו לברר אודות מסלול זה.